Bedava Güvenilir VPN

Bu makalemizde sizlere bedava olarak 1 yıllık güvenilir ve hızlı 2 adet vpn’i ve nasıl temin ediceğinizi göstericeğim.

  1. VPN içerisinde yukardaki görseldeki tüm ülkeler mevcut hemen onunla başlayalım.

BURAYA TIKLAYIN ardından üyelik bilgilerinizi doldurduktan sonra “Have a coupon code?” Olarak (1 yıl bedava kullanmak için),

OCTSD1YEAR

Yazarak kayıt işlemlerinizi yaptığınızda


VPN i indirmek içinse BURAYA TIKLAYIN hesabınıza giriş yapıp güvenilir bir şekilde internette surf yapabilirsiniz.

2. Üyeliksiz Aylık 2gb Kotalı VPN

Üye olmakla uğraşmak istemiyorum ama hızlı bir vpn e sahip olmak istiyorum kafam rahat olsun uğraşmayım diyorsanız aylık 2gb kotada sizin için yeterliyse onun içinde BURAYA TIKLAMANIZ yeterlidir.

VPN Ne işe yarar?

VPN Kullanmanız sizin internette surf yaparken size zarar vericek saldırgan kişilerden korunmanızda önemli bir rol oynamaktadır ülkemizde genelde ad*lt sitelere girmek için kullanılsada 🙂 asıl amacı kullandığınız ağı şifrelemek ve güvenli surf yapmanız surf derken internette gezinmekten bahsediyorum bazı durumlarda saldırganlar size ait ip adresini çeşitli yöntemlerle ele geçirip çeşitli saldırılar yapabilirler yada topluma açık bir wifi kullanıyorsanız açık hedef haline gelebilirsiniz bu gibi durumlarda korunmanın yolu vpn den geçmekte.

PPTP

PPTP vpn lerde sıkça gördüğünüz bağlantı protokolleri/şifrelme türüde diyebilir. “Point to Point Tunnel Protocol” yani PPTP Noktadan Noktaya Tünel Protokolü” anlamına gelmektedir. Bu işlemlerinde ip den gelen kapketleri şifreler/kapsüller ve noktadan noktaya iletir.

En güvenilir Virtual Private Network yani vpn protokolü nedir derseniz

OpenVPN Güvenlik açısında en güveniliridir ancak güvenlik artarken azalan şey ise hız konusundaki performansı bu yüzden genel olarak PPTP tercih edilir.

2 thoughts on “Bedava Güvenilir VPN

  1. Son zamanlarda malum internet yavaşlamalarından da dolayı herkese bir vpn şart oldu. Güvenilir vpn paylaşımınız için teşekkürler detaylı bir anlatım olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir