İnternetten para kazan #1

İnternetten para kazanma serimizin ilk makalesine öncelikle hoşgeldiniz bu serimizde kimsenin bilmediği yöntemlerden tutun internetten en basit bir şekilde nasıl para kazancağınıza değinceğiz. Bu Makalemizde;

Amazon dropshipping

Amazon dropshipping nedir?

Amazon dropshipping adındanda olduğu gibi bir amazon satıcıı olucaksınız peki bunu nasıl yapıcağız. BURDAN amazona giriş yapıp register/üye ol işlemi yaptıktan sonra başka daha hesaplı olan sitelerden bir ürüne üstüne kâr ekleyerek amazon gibi dev bir site üzerinden satma işlemidir. Az bir ingilizce ile bu işlemi yapabilirsiniz. Yani kısacası bir başka sitedeki bi ürün var 5$ siz onu amazondan 10$ a satıyorsunuz 5$ kâr ediyorsunuz bunu yaparken dikkat etmeniz gerekenler;

Amazon dropshipping yöntem

İlk olarak bir amazon hesabı oluşturun bu makalemizi kendi deneyimimizlerimizle yapıcağız.

  • İlk kuralımız walmart kullanmayın

Nedeni ise amazondan belirli bi süre sonra hesabınız banlanmakta nedeni olarak amazonla walmart arasındaki meselelerden kaynaklı ucuz diye walmart kullanmayınız yani peki hangi siteyi kullanıcağız?

  • AliExpress kullanıcağız en uygun ve hesaplısı

Güzel şimdi malzeme edindiğimiz sitemiz ve 1 amazon hesabımız var ne yapıcağız?

  • Amazondan istatisklere bakıyoruz en çok tercih edilen ürün türlerine BURDAN bakabilirsiniz.

Elimizde artık istatistiklerde var milyonlarca arama yapan bir sitede yani amazondaki en çok arananlar elimizde olduğuna düşürsek paylaşıcağımız ürünün satma ihtimali çok büyük.

Copy / Paste olarak aliexpress deki seçtiğimiz ürünü amazona koyuyoruz ama burda çok önemli bi kısım var. Ürünün açıklama kısmını kopyaladıktan sonra içeriğinde özgünleştirme yapmalısınız yani yazıyı kişileştirin tıpatıp aynısı olmasın bu işlemi birtek ürün açıklama kısmına yapıcaksınız.

Peki ödemelerimizi nerden alıcağız türk bankasına ödeme yapmıyor diyebilirsiniz onun içinde buraya bakınız: TIKLA

Hayırlı bol kazaçlar yeni bölümde görüşmek üzere…

2 thoughts on “İnternetten para kazan #1

  1. Merhabalar, acaba bu dropshipping mantığıyla türk sitelerinde çalışabiliyor muyuz ? Yani aliexpress tarzı sitelerden alıp türk sitelerne koyup satabiliyor muyuz .?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir