Backlink almak #2 SEO

Backlink almak makalemizin 2 bölümünde sizlere yüksek sayılarda mesela 1000 – 2000 siteden link aldığınızda kendi sitenize zarar vermeden %100 anlamda nasıl faydalanabilceginizi anlatıcagim.

Bu yöntem sıkça bilir kişilerce kullanılır ancak çok bilinen bir yöntem değildir. Şimdi bir blogspot site aciyosunuz footer dan site adınızla backlink çıkıp 20 – 30 özgün içerik yazıp hepsini indekslerin.

Ardından blogspot yönetim panelinden widget kısmına gelin ve rss takıp i seçip backlink kasicagimiz sitenin domainizi yazın site blogspot sitemize girdiğimizde widget eklediğimiz yerde asıl sitemizin 5 son postu olcak tıklayınca sitemize yonlenicek şimdi hem makalelerimizi hemde sitemizi besleyen bi blog sitemiz var şimdi istediği iz kadar zararlı zararsız fark etmez blog sitenizin footer ina eklediniz keyword yani asıl sitenizin keyword u ile kazanıldığı iz kadar yorum backlink footer fark etmez kasın milyonlara gelsin gerekirse.

Zararı blogspot alıcak siz ise tamamen faydalı kısmıyla o keywords yukselicek ne rss sayesinde makaleleriniz daha hızlı indexlenicek bu yöntemi sağlam yaparsanız sadece bu yolla sitenizi otoriter bile siteye cevirebilirsiniz iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir