Sitene bildirim ekle (onesignal)

Sitene bildirim ekleme işleminin yararları nelerdir,

Yeni bir içerik paylaştığınızda ziyaretçi kitlenizin anında haberdar olmasını ve normalde parasıyla yaptığınız ads/reklam vererek çekiceğiniz hiti saniyeler içerisinde sitenize çekebilir ayrıca ziyaretçilerinizi güncel olarak bilgilendirebilirsiniz.

Bildirim Hizmeti: onesignal.com

Siteye üye oluduktan sonra wordpress kullanıyosanız pluginini başka bir script ise html(js) kodunu sitenize ekleyerek hizmetten faydalanabilirsiniz konu görseline eklediğim gibi sitenize girenlere bildirim sorucak ve bu şekilde siteniz güncel ve iletişimi verimli bir site haline gelicektir.

Google giden ziyaretçilerin geri dönüş oranlarına önem vermektedir bu eklenti sayesinde günlük düzenli makale paylaşımı yapıyosanız takipçileriniz her paylaşımınızda sitenize giriş yapıcak ve siteniz organik hit bakımından verimli bir hale gelicektir blog/makale paylaşım sitelerinde eklenmesi gereken özelliklerden birisidir bu işi en iyi yapan servis olarak onesignal ı tercih etmekteyiz.

Kurulumu

WordPress,

Onesignal hesabı oluşturduktan sonra pluginini sitenize kurun onesignal a sitenizi eklediğinizde size html kod vericek ancak diğer seçenelerde wordpress i göreiblirsiniz onu seçerek ilerleyin size 2 kod vericek pluginde olması gereken yerlere yapıştırıp kaydettiğinizde sistem çalışıcaktır.

Diğer,

Site verilen html kodu sitenizin <head></head> tagları arasına ekleyip kaydedin ardından servisin panelinden görünüm gibi ayarlamaları yaparak hazır hale getirebilirsiniz.

7 thoughts on “Sitene bildirim ekle (onesignal)

  1. Benim bildiğim onesignal ile android bildirimi gönderme idi, ama şimdi sizin sayenizde sen sitemiz için de kullanabileceğiz, teşekkür ederim.

  2. Bana Göre En İyisi OneSignal Mobil Uygulamada ve Web de Çalışıyor. Eklentisi Olması Ayrı Bir Güzellik. Güzel Paylaşımlarınız İçin Teşekkür Ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir