HTML Mini WordPress

Obir.ninja websitemizin sayfa kaynağına baktığınızda tüm html kodların tek satırda (boşluksuz) olduğunu görüceksiniz. Peki bu ne işey yaramakta,

Minifier araçlarını kullanarak tek HTML değil CSS Ve JS kodlarınıda işlemden geçirmelisiniz bu şekilde sitenizin açılma hızında ve yüklenmeleri hızlanıcak browser motorları crawling işlemi yaparken yani sayfalarınızı indexlerken hızlanmasına işey yarıcak böylelikle indexlenme hızınız artıcaktır.

SEO açısından ve organik trafiğinizin sitenizden hoşnut olup site hızınızı sevmeleri açısından güzel bir ekdir bu işlemi bir eklenti aracılıylada yada kısa bir php kodlada yapabilirsiniz ben sizlere kolaylığı açısından wordpress pluginini vericeğim bu plugini kurduğunuz an otomatik olarak bu işlemi yapıcaktır.

Plugin: BURAYA TIKLA

Sitenizin açılış hızı seo konusunda önemli olan faktörlerdendir tabiki hızınız içinde en önemli etkende hosting/vps hızlı olmasıdır.

One thought on “HTML Mini WordPress

  1. denemekte fayda , ancak sunucunun bulunduğu yer ve kullanıcının erişim sağladığı ülkede önemli . Denedikten sonra sonucun ne olduğunu buraya yazarım . Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir